HASTANEMİZDEN BİR BAŞARI ÖYKÜSÜ....

Hastanemiz Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanlarından Dr. Çiğdem AKÇABAY, tıpta yan dal uzmanlık sınavında dereceye girerek hastanemiz adına gurur duyduğumuz bir başarıya imza attı.

Türkiye genelinde 351 katılımcı arasında 5.sırayı alan Uzm.Dr.AKÇABAY için; hastanemizde düzenlenen törende bir konuşma yapan hastanemiz yöneticisi Doç.Dr.Cahit POLAT " Dr.Çiğdem hanımı canı gönülden tebrik ederim.Kendisinin başarısıyla gurur duyuyoruz ve başarılarının devamını diliyoruz." şeklinde açıklamasını yaptıktan sonra,Kadın Doğum Hastalıkları Klinik sorumlusu Uzm. Dr. İlhan İLERİ ve hastane yöneticilerinin katıldığı bir törende , Dr. Çiğdem Hanım'a teşekkür belgesi takdim etti.

Uzm.Dr.Çiğdem AKÇABAY ise yaptığı açıklamada " 2016 yılında yapılan yan dal sınavında 5. lik elde ettiğimden dolayı mutluyum , yan dal uzmanlığımı perinatoloji alanında yapmak istiyorum, eğitimim sonrasında kısmet olursa görevime tekrar Elazığ Eğitim ve Araştırma Hastanesinde devam etmek istiyorum." şeklinde dile getirdi.

Hastanemizde 2011 yılından bu yana görev yapmakta olan Uzm.Dr. Çiğdem AKÇABAY, 1978 Elazığ doğumlu olup,1995-2001 tarihleri arasında Fırat Ünv.Tıp Fakültesinden mezun olarak , uzmanlığını 2004-2010 tarihleri arasında Çukurova ünv. tamamlamıştır. Mecburi hizmetini Batman ilinde yapmış ve burada yılın doktoru seçilmiştir.Hastanemizde halen daha Kadın Doğum Uzm.olarak görevine devam etmektedir.

 Akgün Yazılım © 2014